Publikace

Vzhledem k tomu, že jsme malé nakladatelství, vybíráme tituly, které budou pro čtenáře přínosem, když si je přečtou. Proto se prozatím můžeme pochlubit pouze devatnácti tituly. Jsme pyšní na to, že jsme v češtině jako první přeložili a vydali dvě knihy, které byly napsány před více než sto lety (1903) a to Jistou cestou k bohatství od Wallace D. Wattlese a Jak člověk smýšlí od Jamese Allena. Jsou to opravdové drahokamy mezi knihami a nenechte si je ujít.

Připravujeme další publikace a máte-li zájem být o nich včas informováni, klikněte zde. Ostatní tituly na této stránce pocházejí od jiných vydavatelů, ale považujeme je za tak dobré, že je chceme nabízet i prostřednictvím našich webových stránek.

 

Titul: Žádný sen není příliš velký Autor: Vic Johnson
 

Žijete svůj život, jakoby žádný sen nebyl příliš velký? Přednáška Vica Johnsona, ve které se naučíte, jak objevit ve svém životě VELKÝ SEN, jak přemýšlet ve velkém a přilákat do svého života jakýkoliv SEN, jak přilákat do svého života „pravé lidi“, kteří vám pomohou dosáhnout svého snu a mnoho dalšího. Žijete svůj život, jakoby žádný sen nebyl příliš velký? Přednáška Vica Johnsona, ve které se naučíte, jak objevit ve svém životě VELKÝ SEN, jak přemýšlet ve velkém a přilákat do svého života jakýkoliv SEN, jak přilákat do svého života „pravé lidi“, kteří vám pomohou dosáhnout svého snu a mnoho dalšího.

více zde ...

  Detail: CD, MP3, Power Point, 69 + 71 minut, váha 33 gr; lze přehrávat v počítači nebo v přehrávači, který umí MP3 formát, cena 300 Kč
  OBJEDNAT