ÚVODNÍ STRANA
KDO JSME
PUBLIKACE
OBJEDNAT
KODEX
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
DOPORUČENÁ LITERATURA
MOTIVAČNÍ CITÁTY
ZPRAVODAJ
OHLASY
ENGLISH
SVENSKA
KONTAKT

OBJEDNÁVKA


Turija se musel zbláznit. Chce darovat Paroubkovi 20 000 Kč!!

Je 1.1.2010 a i když na předsevzetí moc nevěřím (protože jsem to nikdy dlouho nevydržel), přesto jsem se rozhodl si jedno dát. Fyzické cvičení v posilovně považuji za mrhání energie a ztrátu času, ale na druhou stranu musím uznat, že člověk pohyb potřebuje a dnešní životní styl mu ho mnoho nenabízí. Takže cvičení v posilovně je pro mnohé asi na místě.

Ne že bych měl nadváhu, ale mnohahodinové vysedávání za počítačem denně určitě na kondici nepřidá. A v mém pokročilém věku začínám cítit, že se to začíná negativně projevovat. Mnohokrát jsem začal s nějakým cvičením, ale vždy jsem to dříve nebo později vzdal. Právě se mi dostal do rukou inspirující článek Toma "Velkého Ala" Schreitera Stanovování cílů je snadné. Dosahování cílů je obtížné, a technika v něm popsaná se mi zalíbila natolik, že ji chci hned vyzkoušet.

Technika má dvě kritéria - první kritérium je výběr vhodného emočního trestu.
Druhým kritériem je oznámit své předsevzetí a trest. . . veřejně! Takže jsem si předsevzal, že budu po dobu tří měsíců denně cvičit Pozdrav Slunci a Pět Tibe?anů (více zde) a pokud to jeden den vynechám, pošlu Jyrkovi Paroubkovi 20 000 Kč. Možná nyní nechápete o co jde, ale přečtěte si
Tomův článek a bude vám to jasné.

Doufám, že se vám tato technika také zalíbí a že ji také použijete ke splnění svých předsevzetí a cílů. Držím vám palce.

Turija :-)