ÚVODNÍ STRANA
KDO JSME
PUBLIKACE
OBJEDNAT
KODEX
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
DOPORUČENÁ LITERATURA
MOTIVAČNÍ CITÁTY
ZPRAVODAJ
OHLASY
ENGLISH
SVENSKA
KONTAKT

OBJEDNÁVKA


ZAJÍMAVÉ ODKAZY

Slunečný život - Budoucnost záleží na tom, co děláme právě teď.
Klára Mencl - Užívejte si přítomnost tak, aby budoucnost byla taková, jakou si přejete.
Sruby Morava - Jak postavit srub bez miliónů a drahých hypoték?
Iboga House - Klíč k uzdravení těla, mysli a duše.
Sbírka zákonů, předpisy, judikatura, literatura v kvalitě C.H. Beck
Škola 3 AXIS VISUAL Language - Pokud se chcete dozvědět něco o sobě: jak působíte na ostatní + jakým způsobem komunikujete + jaký vytváříte svůj dojem? Přijďte k nám. Ukážeme Vám to.

www.uspesne.eu - Najdete zde inspirativní články, knihy a citáty. Rozvíjejte se, buďte sami sebou a vydělávejte tolik peněz, kolik potřebujete.

www.prirodni-lek.cz - Trápí Vás stále častěji kašel, chřipka, záněty dýchacích cest, chronická rýma, mykózy, horečnatá onemocnění, svědění kůže, astma, lupenka a další civilizační choroby. Koloidní stříbro je velmi účinný přírodní, netoxický, bezpečný prostředek proti bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

www.DosahneteVseho.cz - Dosáhnete všeho, po čem v životě toužíte. Chybí jen jediné dvě věci. Udělejte definitivní a nezvratné rozhodnutí že toho dosáhnete a absolvujte programy Dosáhnete všeho. Vítejte na palubě, jsme loď, která pluje ke štěstí.

www.prichystalovi.cz - Osobní stránka Vladimíra Přichystala - specialista na internetový marketing a SEO mág. Pokud nedostane vaše webové stránky na první místa ve vyhledávačích, pak už nikdo.

www.vsecosiprejes.cz - Učiň ze sebe dar a život ti daruje vše, co si přeješ.

www.ucitelfinanci.cz - nezávislý vzdělávací projekt finanční gramotnosti, jehož absolventi se naučí postupy jak správně hospodařit s penězi, investovat a zabezpečit se na stáří.

Dáša Lukůvková - obrazy - ... v pomíjivém spřežení času, jednoho dne spatřilo tento svět děvče, které mělo od sudiček ve vínku kouzlo tvoření.

MIRABILE VISU FENGSHUI - V den, kdy přestaneš hořet láskou, mnozí zemřou chladem.

www.videacesky.cz - Neumíte moc dobře anglicky? Posílají vám vaši známí a přátelé odkazy na zábavná videa z YouTube, ale vy o veškerou zábavu přijdete, protože vám plno důležitých vtipů unikne? Tak přesně pro vás jsou tyto zbrusu nové webové stránky.

www.casopis-senior.cz - SENIOR – stáří jako koníček. Nový časopis slibuje na 40ti stranách měsíčníku nejen zábavu, poučení a korektní zprávy, ale aktivním čtenářům i možnost spoluúčasti na jeho tvorbě. Nedílnou součástí předplatného je řada výhod, jednou z nich je služba dárcům – předplatné+dárek dle výběru s doručením adresátovi.

www.janbim.cz - Doprovázené poutě jsou příležitostí nahlédnout sám do sebe, ujasnit si, kam mne život zavedl a kam chci pokračovat. Prostřednictvím chůze, spontánního tance, práce s energií, strukturovaného rozhovoru ale hlavně posloucháním a mlčením se nám možná podaří lépe poznat kdo jsme, co chceme a kým bychom mohli být. Zvláště vhodné pro lidi, kteří se dostali do nějakého životního „bodu zlomu“ a hledají dveře do nového životního prostoru.

www.ofenzivni-marketing.cz – Vysoce účinné prodejní taktiky a strategie, které vám pomohou získat více zákazníků a trvale prosperovat.

www.coachingworld.cz - Misí COACHINGWORLD je pomáhat lidem vytvářet svět, do kterého chtějí patřit.

www.robertslovak.com - hlavním cílem těchto stránek je být nápomocni vaší snaze být nejlepšími v tom pozitivním co zrovna děláte. Nalezněte v těchto stránkách svého průvodce po cestě za úspěchem, na vrchol, k maximálnímu rozvoji svého lidského potenciálu. Chcete-li namotivovat, nalézt nový směr nebo se jen chcete podělit o svůj vlastní úspěch, pak nás navštivte.

www.prosperita.info - Chcete prosperovat? Čtěte Prosperitu!! Měsíčník shrnující hodnotné informace z oblasti podnikání, ekonomických vztahů a v neposlední řadě odborné informace rozlišných oborových skupin. Opravdu vřele doporučujeme.

www.rozkvet.cz - KLUB HARMONIE ECC - program na obnovu a harmonický rozvoj živých bytostí, jejich sídel a jejich životního prostředí.
www.fin.cz - Úvodní stránka finančního portálu AliaWeb finance, který nabízí detailní informace o burzách, bankách, kurzech, úrocích, cenách, poplatcích a vším ostatním, co je se světem financí spojeno. Portál je určen pro občany spravující rodinné finance i pro podniky a profesionály z finančních institucí.
www.finance.cz - Největší nezávislý informační server; informační a poradenský server o firemních a rodinných financích; aktuální zpravodajství z ekonomiky, on-line sjednání a porovnání služeb; poradenství, kurzy, výpočty modelových produktů; zasílání tématických zpráv po e-mailu, zákony, tipy, rady, analýzy.

www.fincentrum.cz - Nejnavstěvovanější finanční server českého internetu, součást zpravodajství iDNES. Hypotéky, stavební spoření, podílové fondy, leasing... vše podstatné z oblasti osobních financí ve srozumitelných článcích MF DNES i komentářích analytiků Fincentra. Uzavírání stavebního spoření a penzijního připojištění přes internet s finanční prémií.

www.financninoviny.cz - Rozsáhlé a aktuální ekonomické a finanční
zpravodajství, oborové zprávy, publicistika, komentáře, analýzy,
zpravodajství a informace z domácích a zahraničních akciových trhů, průvodce
osobními financemi (účty, půjčky, hypotéky, pojištění atd.). Internetový
průběžník vydávaný NERIS, dceřinou společností ČTK.

www.mesec.cz - Průvodce ve světě financí. Na stránkách Měšce naleznete aktuální informace o nabídkách bank, spořitelen, pojiš?oven, podílových fondů, obchodníků s cennými papíry a dalších institucích, starajících se o Vaše úspory.

www.penize.cz - Přehledný, srozumitelný a nezávislý průvodce světem osobních financí. Každodenní zpravodajství, komentáře a kompletní přehled finančních produktů dostupných na českém trhu doplňují kalkulačky a další analytické nástroje. Unikátní pohled na finance prostřednictvím konkrétních životních situací. Možnost online zakoupení vybraných finančních produktů.

www.stesticko.cz - Pěkný server, který zpřístupňuje literaturu a další oblasti pro osobní a duchovní rozvoj člověka vedoucí ke spokojenému a radostnému životu i v těch nejzapadlejších koutech naší vlasti.

www.knihservis.cz - Hledáte nějakou knížku? Když ji nenajdete zde, tak už nikde. Pozitivní, přítulný sajt, který hladí po duši a každému milovníkovi knih pomůže nalézt tu jeho knížku.

www.lehociped.cz - O lehocipedech, kolech budoucnosti.

www.plavacci.com - Plavání miminek, kojenců a dětí

www.psrast.org - Physicians and Scientists for Responsible Application of Science and Technology - (Lékaři a vědci za zodpovědné užívání vědy a technologie - pouze v angličtině)

www.mcspotlight.org - McDonald utrácí přes 2 billiony dolarů ročně, aby oslnil svět svým zářivým image. Podívejte se na tuto malou alternativu. (pouze v angličtině)

www.ohz.cz - Ochránci hospodářských zvířat

www.zvirevtisni.cz - Máme volbu nejíst maso, máme volbu nechat žít.

www.vegetarian.cz - Vše, co potřebujete vědět o vegetariánství.

www.ujc.cas.cz/poradna/index.htm - Jazyková poradna odpovídá na Vaše dotazy o češtině, o tom, jak napsat, vyslovit, skloňovat, časovat nějaké slovo, co slovo znamená, jaký je jeho původ, zda je jeho užití vhodné v určitém kontextu, zda jsou věta či souvětí správně konstruovány, stylizovány apod.

www.archive.org - Archív Internetu. Opravdová lahůdka!! Historické záznamy webových stránek od jejich vzniku až do současné doby. Určitě se vám stalo, že jste klikli na nějaký odkaz, ale cílová stránka už neexistovala. A to je právě vhodná příležitost pro použití internetového archivu. Návštěvu tohoto serveru si nenechte ujít.

www.KNIHY.cz - knihy na správné adrese . . . 12 000 titulů on-line s dodáním do týdne.

www.hledajici.cz - Knihkupectví Hledající - esoterická literatura, alternativní medicína, astrologie, numerologie, tarot a spřízněné obory. Internetový obchod se zásilkovou službou. Na požádání zašleme ukázkové číslo tištěného Zpravodaje zdarma.

www.mgmtpress.cz - MANAGEMENT PRESS je předním českým nakladatelstvím odborné literatury pro manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky, finančníky, poradce v řízení a podnikání, podnikové právníky a personalisty, pro učitele a studenty těchto specializací. Na těchto stránkách najdete průběžně aktualizovaný e-katalog s pohodlným a přehledným vyhledáváním, s možností online objednávky a zárukou pohotové dodávky objednaných knih.

www.volny.cz/emk - EMK MARKETING. ?iroká nabídka knižních služeb. Nabídka knih o zdraví, alternativní medicíně, rozvoji osobnosti, pozitivním myšlení, obchodních zdatnostech, verbální a neverbální komunikaci, mezilidských vztazích, o vztahu sama k sobě a ke svému okolí, MLM; dále na pomoc rodičům, duchovní literatura.

www.penize.mysteria.cz - Zdravé tělo, zdravý duch a zdravá peněženka, to je oč v životě běží. Nabízím elektronickou komunikaci všem, co mohu souhlasit i s tím, že obchod není hra, ale je pro hravé .....

www.DobreKnihy.com - Knihy, nahrávky a semináre pre rozvoj osobnosti

www.hint.cz - Zákony jsou spletité a neznalost zákona neomlouvá. Abyste se necítili v džungli zákonů bezradní, vřele doporučujeme elektronický časopis pro první právní pomoc.

POZITIVNÍ NOVINY POZITIVNÍ NOVINY - Oáza pohody a optimismu na síti, kde i negativní zpráva musí mít pozitivní náboj. V těchto novinách nehledejte nic, na co jste zvyklí odjinud. Tady se hýří pouze inspirací, nápady, zajímavými myšlenkami, projekty, tipy, doporučeními, aktivitou, dobrou náladou a sluncem v duši. Každý Váš nový den může od tohoto okamžiku začínat nebo končit listováním v POZITIVNÍCH NOVINÁCH ...

www.promanazery.cz - Intuitivní marketing - internetový magazín, věnující se oblasti managementu, marketingu a komunikace se zaměřením na pozitivní, lidské a etické přístupy. Obsahuje volně přístupnou a otevřenou vzdělávací sekci.

www.fengshui-interiery.cz - internetové stránky zabývající se uplatněním metody feng shui a jejím praktickým využitím. Články, rady, typy, e-shop se specializovanými doplňky, velkoobchod.

www.savar.cz - "...společně vytváříme hodnoty..." - Personální poradenství, nábor zaměstnanců, jazykové kurzy, školení, rekvalifikace, prodej knih.

www.cestyksobe.cz - nová česká internetová televize, pokrývající oblast alternativní medicíny, zdravé výživy, vnitřní energie, psychologie, duchovna, ekologie a pod...... Hlavní důraz klademe na pravidelné poradny pečlivě vybraných odborníků, diskuze s hosty - záznam i on-line přenos, reportáže a záznamy akcí, seminářů, přednášek a pod.....

www.financnivestirna.cz - Podnikatelské poradenství, kurzy finanční prosperity, program na podporu podnikatelů a autorsky chráněné metody pro rozvoj osobnosti.

www.success.cz - Základním účelem a posláním Business Success je formou seminářů, tréninků, konzultací a studijních programů odevzdávat majitelům firem, řídícím pracovníkům a jejich spolupracovníkům konkrétní fungující nástroje a etická hlediska podnikání, což jim následně pomůže k lepší stabilitě a prosperitě v celém životě.

www.tvujzivot.cz - Stránky plné motivace, inspirace i zajímavých produktů zaměřených na rozvoj osobnosti. Povzbuďte sami sebe, načerpejte novou životní sílu a najděte cestu, která vede ke skutečné realizaci vašich snů a přání.

www.blankach.com - Stránky věnované hojnosti, léčení, lásce, seberealizaci. Jak dosáhnout svých snů. Jak být tím, kým chceme být. Jak se uzdravit mentálně, duchovně i fyzicky.