Publikace

Vzhledem k tomu, že jsme malé nakladatelství, vybíráme tituly, které budou pro čtenáře přínosem, když si je přečtou. Proto se prozatím můžeme pochlubit pouze devatnácti tituly. Jsme pyšní na to, že jsme v češtině jako první přeložili a vydali dvě knihy, které byly napsány před více než sto lety (1903) a to Jistou cestou k bohatství od Wallace D. Wattlese a Jak člověk smýšlí od Jamese Allena. Jsou to opravdové drahokamy mezi knihami a nenechte si je ujít.

Připravujeme další publikace a máte-li zájem být o nich včas informováni, klikněte zde. Ostatní tituly na této stránce pocházejí od jiných vydavatelů, ale považujeme je za tak dobré, že je chceme nabízet i prostřednictvím našich webových stránek.

 

Titul: Nejbohatší muž v Babylóně Autor: George S. Clason
 

style=

Aby se vaše životní plány a touhy splnily, potřebujete vědět, jak úspěšně zacházet s penězi. Na stránkách této knihy se dočtete o finančních pravidlech, která vám pomohou naplnit peněženky a přispějí tak i k vašemu spokojenému životu.

Finanční zákony jsou univerzální a neměnné jako zákon zemské přitažlivosti. Dokážou vám, tak jako mnohým před vámi, že jsou klíčem k většímu zisku, vzrůstajícím úsporám a k celkovému úspěchu.

Milionům čtenářů pomohly známé Babylónské příběhy. Jsou nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Jsou psány jazykem jednoduchým tak jako Bible.  Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k prosperitě a ke spokojenosti.

Tento slavný bestseller je považován za moderní klasiku. Nabízí vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních finančních problémů. Stane se vaším průvodcem po celý život. Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze.

Přečtěte, doporučte svým nejbližším a s chutí se vydejte na cestu k bohatství.

Objednat

  Detail: počet stran 136, brožovaná, velikost 12x18 cm, váha 130 gr
ISBN 80-85387-30-1 (Vydalo nakladatelství Pragma), cena 120 Kč
  OBJEDNAT