Vic Johnson's Mentor of the Month


Ohlasy na přednášku Vica Johnsona

Žádný sen není příliš velký

 

 

Vážený pane Kempe, po americku milý Turijo,
věděl jsem hned v sobotu, že Vám chci poděkovat za báječný novoroční zážitek, ale po přečtení Vašeho e-mailu jsem trochu váhal, protože jsem nepociťoval žádný problém, který bych Vám měl napsat. Byl jste i Vy skvělý, jak jste si poradil s časovým vývojem přednášky a diskuse. Absolvoval jsem v životě mnoho přednášek a seminářů, ale takto vyjímečných, kde je problém uspokojit nesmírný zájem dotazujících se posluchačů bylo jen několik
Jako vcelku úspěšný podnikatel a vrcholový manažer (poznáme se pouze přes objednávky publikace Cesty k úspěchu, které již více jak rok dostávají moji nejlepší přátelé jako dárek) v současné době uzavírám etapu tzv. produktivního života.
Mám však své sny, protože chci žít životem plným a přednáška Vica byla jen potvrzením, že všechno máme ve svých rukou. Nesmírně mne posílila.
Když jsme jeli s mojí ženou, Maruškou Paukovou, domů a vyprávěli o svých dojmech, vzpomněl jsem si na příklad ze svého života, jak splnění velkého snu v životě nemusí člověka udělat šťastným pokud, jak bylo správně uvedeno na přednášce, nemá připraven sen další. Můj první velký sen v šesté třídě bylo vystudování vysoké školy zemědělské. Vzpomínám, jak jsem prožíval prázdnotu a smutek, když jsem velmi úspěšně složil státní závěrečné zkoušky, ale nevěděl jsem co chci dál. Neměl jsem svůj sen.
Účast na semináři byl můj nejlepší vánoční dárek od Marušky. Ještě jednou děkuji, že jste mi ten zážitek zprostředkovali.
Těším se na setkání na některém z dalších Vašich seminářů.
Ing. Petr Marek, ředitel a jednatel Choceňské mlékárny

 

Dnes jsem vyslechla opravdu úžasnou přednášku Vica Johnsona v Městské knihovně v Praze a mám otázku. Nebude tato vynikající přednáška k mání na CD? Měla bych opravdu velký zájem. Dobré věci je potřeba poslouchat častěji a to bych moc ráda. Děkuji za odpověd.
Jana Svitáková, nezávislý konzultant firmy Herbalife

 

Přeji krásný dobrý večer.
V sobotu 3.ledna 2009 jsem se zúčastnil přednášky Vica Johnsona na téma "Žadný sen není příliš veliký" a mockrát děkuji. Byl to úžasný a nezapomenutelný zážitek a jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit. Zaznělo tam obrovské množství zajímavých a podnětných myšlenek.
Je jenom škoda, že jsem se nad jednou zamyslel, další potom nestihl zaregistrovat. A protože tam zazněla věta, že se vše nahrávalo, obracím se na Vás s prosbou, jestli by nebylo možné nějakým způsobem získat kopii tohoto záznamu, aby bylo možné vstřebat a začít používat víc myšlenek než jen ty, které utkvěly v paměti.
Přeji šťastnou ruku při volbě dalších pozvání, pokud se budou konat, budu velice rád, jestli se budu moci opět zúčastnit.
S pozdravem a mnoho dalších úspěchů přeje Vít Truhlář

Milý pane Turijo,
ráda bych Vám poděkovala za opravdu hezký zážitek. Z přednášky Vica Johnsona jsem nadšená. Jeho zkušenosti a postřehy jsou obdivuhodné. Velmi mne inspiroval a podořil v plánech.
Vážený pane Turijo, jsem velmi ráda, že jsem Vás osobně poznala.
Přeji Vám hodně radosti, štěstí, optimismu, lásky a úspěchů.
S úctou
Karla Colori www.colori.cz

Dobrý den pane Turijo,
přednáška byla senzační, bylo to krásné potvrzení toho co cítím že je pravda. Slyšet to od pana Johnsona bylo příjemné, opravdu má velký dar.
Děkuji vám za vaši pozvánku a prosím vás opět aby jste mne informoval až bude zase něco zajímavého.
Hana Kouklíková

Dobrý den. Seminář byl skvělý. Moc se mi do Prahy nechtělo a ještě k tomu v sobotu…, ale to vždycky, když to stojí za to :o)
Jsem opravdu nadšený a dalo mi to víc než si vůbec dovedete představit. Už jen díky příkladu člověka, který na tom byl stejně jako před lety já a mj.i díky němu vím, že to má smysl !!! Protože dneska vím, že spadnout se dá celkem rychle a snadno…, ale hrabat se nahoru, tak to jde hodně ztěžka a občas to i bolí, když člověk šlape a neví jak… Takže moc děkuji :o)
Vlastimil Holčák www.poznani.net

Dobrý den,
moc děkuji za pozvání a tím možnost poslechnout si přednášku Vica Johnsona. Díky němu jsem si zase o něco jistější, že žádný sen není příliš velký! :-) Skvělý byl i překlad do českého jazyka! Posluchači vedle mě by se přednášky jinak nemohli zúčastnit, protože neuměli anglicky. Ještě jednou moc děkuji za skvělé sobotní odpoledne. Do roku 2009 přeji mnoho úspěchů a hlavně zdraví.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Kateřina Wich

Dobrý den,
školení mě velice potěšilo a pomohlo v předělání mých snů. Děkuji za perfektní seminář i za skvělé knihy, které vydáváte.
S pozdravem nezávislý distributor Herbalife
Aleš Valenta http://alesvalenta.ic.cz/

Vážený pane Turijo Kempe,
děkuji Vám za organizaci sobotní přednášky. Přednáška měla výborný spád také díky skvělému tlumočení pana Romana Hassmanna. Určitě mám zájem o zvukový záznam přednášky.
S úctou
Zdeněk Protivínský

Dobrý den!
Byla jsem v sobotu 3.1.2009 na přednášce v Praze p. Vica Johnsona pořádané Vámi. Líbila se nejenom mně, ale i mým přátelům a chtěli bychom vědět zda nepomýšlíte dát tu přednášku na CD? Určitě by to přivítala spousta dalších lidí. Bylo by dobré pouštět si to, kdy to člověk zrovna potřebuje slyšet. A pokud máte tento záměr dejte nám to prosím vědět!!! Pokud budete pořádat další takovéto přednášky, prosím dejte mi vědět. Moc ráda se jich zúčastním. Ještě jednou moc děkujeme, že pro nás něco takového pořádáte.
S pozdravem a přáním jen toho nejlepšího v životě Vám přeje
Marie Rokycanská

Dobrý den, milý pane Turijo!
Chci Vám velmi poděkovat za příležitost a možnost strávit nezapomenutelné sobotní odpoledne v Městské knihovně v Praze.
Silný zážitek! Zpětně mě hodně mrzí, že jsem nevzala do Prahy i svého nejmladšího pubertálního synka........................ snad se nám naskytne v budoucnu podobné setkání.
S přáním všeho dobrého - srdečně
Dana Poludvorná