Zboží posíláme doporučeně a ke každé zásilce připočítáváme minimální poštovné 99,- Kč nebo dle aktuálního ceníku České pošty. Poštovné hradíme my, jakmile celková částka po slevách přesáhne 1 300 Kč. Toto platí pro zasílání zboží v České republice. Zasílání do ciziny pouze po dohodě. Ceny v tomto formuláři jsou včetně DPH.

Název Cena Ks Celkem
Černá sůl 500 gr 110,- Kč ks  ,- Kč
   
Poštovné 99,- Kč 1 ks 99 ,- Kč
Cena celkem: ,- Kč

 Fakturační a kontaktní údaje (používejte diakritiku):
Celé jméno:* E-mail*: Tel*:
Ulice*: Město*: PSČ*:
Poznámky:
  * takto označené položky je nutné vyplnit
  Součet 7 + 3 se rovná:
Načítání může chvíli trvat. Neklikejte myší, dokud se objednávka nepotvrdí.
Vaši objednávku vyřizujeme obratem. Pokud však od nás nedostanete do tří pracovních dnů vyrozumění, že zásilku posíláme, urgujte to prosím. Do systému se musela vloudit chyba. V balíčku s objednaným zbožím najdete fakturu/složenku, kterou, prosím, uhraďte na uvedené konto Fio banka, a.s.. Pro variabilní symbol použijte číslo uvedené na faktuře.

4 + 1 zdarma. Objednáte-li si v jednom kalendářním roce čtyři kusy od stejného zboží, páté dostanete zdarma. Toto pravidlo 4+1 platí kumulativně; zboží můžete kupovat i postupně, ne najednou, vždy vás za každé čtvrté balení odměníme pátým zdarma. Příklad: Objednáte-li čtyři kusy 500 gr soli, páté 500 gr balení dostanete zdarma.

Na veškeré zboží zakoupené u nás, poskytujeme roční záruku 100% spokojenosti. Prakticky to znamená, že máte rok na případné reklamace, že s určitým zbožím nejste absolutně spokojeni.