S lítostí sdělujeme, že v roce 2015 neplánujeme pořádat seminář

NALEZENÍ VLASTNÍHO JÁ pomocí HO’OPONOPONO® BASIC I

Nalezení vlastního Já pomocí ho´oponopono je obnovený havajský proces řešení problémů uvolněním vzpomínek, které zažíváme jako problémy. Tento proces vyvinula Morrnah Nalamaku Simeona, havajská kahuna lapa´au. V roce 1983 byla poctěna státem Havaj titulem Žijící poklad.

Jsme-li ochotni vzít 100% zodpovědnost a odevzdat se, to co je správné a dokonalé, se rozvine.

Obnovený proces ho´oponopono zajišťuje "krok po kroku dosažení Klidu, Míru a Rovnováhy a dává životu nový význam skrze pochopení vlastní totožnosti".

Chcete-li být informováni o budoucích seminářích,
pošlete nám email
a budete mezi prvními, kdo se o tom dozví.

__________________________________________________________

O H L A S Y

Dnes bych moc chtěl poděkovat nakladatelství Cintamani a lidí kolem. Děkuji, že jste mi mohli mnoha způsoby (kniha, semináře) otevřít a zprostředkovat metodu Ho'oponopono a já se tak s ní mohl setkat hlouběji. Děkuji, že jste mi umožnili dostat se na HAWAI'I. Ne na ostrovy HAWAI'I, ale na HAWAI'I která je uvnitř mě. Takže na HAWAI'I můžu být ať jsem kdekoliv, protože je neustále ve mně.
Moc děkuji. PaPája

DAKUJEM. Krasny pocit, ktory som ziskala na seminari sa snazim udrzat vo svojom srdci aj v prostredi, v ktorom zijem...nechcelo sa mi odchadzat...a podpisat to mozete ako chcete...mne tie slova nepatria...mne patri ten pocit co mam v srdci....
Seminar mi dal viac ako som si vobec dokazala predstavit, ze ziskam. Absolutne a dokonale som si dnes po prebudeni uvedomila aky velkolepy nastroj ste mi na seminari ponukli a vlozili do ruk a JA som si ho od vas VZALA. Ukotvila som ho vo svojom srdci a kazdy den kym sa ho nenaucim dokonale pozivat si budem pripominat, aky obrovsky dar som dostala...nie slova ale iba skutky dokazu vyjadrit vdacnost, ktoru citim...
Absolutne a dokonale rozumiem motlidbe "JA SOM JA" a "MIER SVOJHO JA". Na to ale aby som tento nastroj dokazala pouzit, musim mat absolutne kristalovo ciste srdce plne LASKY, a MIER, ktory budem citi vo svojom srdci musi byt nekonecny...az vtedy budem moct nastroj pouzit a tvorit tak, novu nadhernu realitu okolo seba....a preto na mojej ceste este musim stretnut ucitelov, ktory ma naucia "AKO"... a preto Vam ako aj ostatnym, ktory boli sucastou seminaru, a su sprievodcami na mojej ceste k poznaniu, ze "VIEM"...som s velkou pokorou vdacna...teraz sa modlim za to, aby ma Bozstvo viedlo k zisteniu "AKO"......ale viem, ze ked tam budem JA budete tam aj VY, lebo "JA SOM JA"....
KLUD A MIER ZACINA VO MNE VLADIMIRA....
DAKUJEM, DAKUJEM, DAKUJEM...

Dobrý den, velice děkuji za krásný víkend, který vnesl do všedního života povzbuzení, že je možné strasti, splýny a staré křivdy nějakým způsobem ze života odplavit a nastolit si klid v duši a udělat si pořádek v hlavě.Protože práce na sobě samé je asi nejlepší investice pro spokojený život.
S pozdravem Kateřina Bláhová

Z celého srdce děkuji, děkuji, děkuji……seminář byl pro mě velkým kouzelným okamžikem, v krásné společnosti….čištění s tolika lidmi najednou mi ukázalo úplně jiný rozměr Ho’oponopono. Vrátila jsem se domů naplněná klidem, mírem a nekonečnou Božskou láskou a za to velmi děkuji a už teď se těším na seminář příští.
Krásné dny a děkuji za vše.
Sláskou Markéta Malenovská

Myslím, že žádná slova nevystihují můj prožitek.
Děkuji .................. s láskou Petra

Moc,moc a moc děkuji za to ,že jsem mohla absolvovat tento seminář. Snažím se dennodenně jakýmkoliv možným způsobem praktikovat Ho´oponopono.
Těším se na další setkání, Romana

Pěkný den, moc Vám děkuji za zorganizování semináře. Byla to pro mě příležitost poznat spoustu pozitivních lidí, kteří přímo vyzařují pohodu, klid a lásku. Pokud je to možné byla bych moc ráda za jakoukoliv informaci o konání podobných akcí a seminářů. Ještě jednou moc děkuji.
S láskou,
Ivana Kolaříková

Srdečně Vás zdravím, děkuji mnohokrát ještě jednou za nádherný zážitek na semináři. Nadšení a pocit naděje pro náš svět, který mi "sepnul" v loňském roce při čtení knihy, se seminářem nejen potvrdil, ale výrazně prohloubil. Čištění je součástí mého každodenního žití, vnímám spustu vjemů na těle, duši i v mém okolí a přichází i inspirace.
S láskou, klid a mír začíná u mne,
Sumito

Rádi bychom Vám s manželem poděkovali za zprostředkování úžasného semináře Ho´oponopono Dr. Ihaleakaly Hew Lena v Brně. Byli jsme nadšeni nejen seminářem samotným, jedinečnou atmosférou (kterou jsme snad na žádném jiném kurzu nezažili), tak veškerou organizací - kolem kurzu i ubytování, kterou jste zastřešoval.
Kája Grešková

Mockrát děkuji za seminář (a nejen seminář, ale i to ostatní okolo). I když bylo pro mně Brno dál než Praha, tak v žádném případě nelituji, protože to byl velký zážitek i poučení. Jsem ráda za všechny informace, které mi ještě více rozšířily použití této techniky a již nyní (i před seminářem) mám možnost pozorovat účinky této techniky ve své rodině a i ve svém okolí.
Dagmar Šlechtová

Chtěla jsem Vám poděkovat, alespoň touto cestou, za seminář, kterého jsem se měla možnost zúčastnit. Děkuji od srdce. Pro mě byly dva dny strávené s Dr. IhaleakaIou nádherné, úžasné, láskyplné a co potom pro Vás? který je v jeho blízkosti několik dní, to musí být nádhera. Přeji Vám hodně lásky a síly k uspořádávání dalších a dalších setkávání.
Iva Kopa Hájková

Chtěla bych Vám ještě jednou velice poděkovat za ten božský zážitek setkání s panem Ihaleakalem.
Zaroveň bych Vás chtěla poprosit, jestli by jste byl tak laskav a zasílal mi veškeré možné zajímavé informace podobného typu. Ještě jednou děkuji.
Mír s Vámi, veškerý můj klid a mír
Claudia

Chtěla bych Vám poděkovat za uvedení knihy Svět bez hranic na český trh a za zorganizování semináře pana Dr. Hew Lena, jeho asistentky a jeho studentů, kteří se v závěru rozdělili o svoje úžasné zkušenosti. Prosím, poděkujte oběma za nás za jejich trpělivost, moudrost, čistotu, pokoru a smysl pro humor, s jakým pracují.
Lidská mysl ve velmi prostých jednoduchých věcech hledá složitosti a zažité mentální vzorce dávají důležitost pochopení technik rozumem, namísto přijetí nového krásného jednoduchého účinného srdcem, bez hodnocení.
Všichni jsme andělé, kteří hledají cestu. Tato cesta je tak čistá jednoduchá, zasáhla mne velmi jemně a hluboce. Velmi zásadní barevný kamínek zapadl do dlouho skládané mozaiky a prozářil obraz celku.
Děkuji Vám všem a přeji vnitřní sílu k dalším seminářům a potom odpočinek po skvěle odvedené práci. S vděčností a láskou Ivana a Kateřina

Při čtení inspirující knihy, v srpnu 2009, Svět bez hranic mě napadlo, že bych se ráda zúčastnila semináře Ho'oponopono. A už podle knihy jsem začala čistit vše, co se týkalo uskutečnění tohoto nápadu. Během měsíce jsem se přihlásila a z celého srdce děkuji panu Turijovi Kempe, že jsem měla tu čest být a prožít právě tento seminář Ho'oponopono v Praze. Dr. Ihaleakala Hew Len, který tento seminář dělal, byl vyrovnaný, klidný, laskavý a měl smysl pro humor.
Ještě jednou DĚKUJI.
Jitka Volfová

Dobrý den,
děkuji Vám za organizaci semináře Ho´oponopono. Je to pro mne nesmírný, krásný zážitek a inspirace a doufám, že je to pouhý začátek a další semináře a akce, spojené s možností zdokonalování této metody budou brzy následovat.
S láskou, Nataša Kabická

Ráda bych Vám za sebe i svého kolegu moc poděkovala za úžasný zážitek z pražského semináře. Cítím se skvěle, čistím a čistím :-), s láskou na vás všechny vzpomínám a věřím, že ta nádherná vlna lásky, kterou jsme všichni na konci semináře při čtení závěrečné modlitby, v tolika jazycích slyšeli, zasáhne všechny a všechno.
Díky bohu za lidičky jako jste vy :-).
Věra Kurková, manager

__________________________________________________________

Ihaleakalova oblíbená esej:

Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo

Byl jednou jeden podnik a v něm čtyři zaměstnanci, kteří se jmenovali Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo. Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal. Někdo se rozzlobil, protože to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.

Everybody, Somebody, Anybody, And Nobody

This is a little story about four people named Everybody, Somebody, Anybody, and Nobody. There was an important job to be done and Everybody was sure that Somebody would do it. Anybody could have done it, but Nobody did it. Somebody got angry about that because it was Everybody's job. Everybody thought that Anybody could do it, but Nobody realized that Everybody wouldn't do it. It ended up that Everybody blamed Somebody when Nobody did what Anybody could have done.

__________________________________________________________

Přejeme Vám nekonečný KLID a MÍR.

„Miluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti.“
„I love you. I'm sorry. Please forgive me. Thank you.“
„Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“