ÚVODNÍ STRANA
KDO JSME
PUBLIKACE
OBJEDNAT
KODEX
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
DOPORUČENÁ LITERATURA
MOTIVAČNÍ CITÁTY
ZPRAVODAJ
OHLASY
ENGLISH
SVENSKA
KONTAKT

OBJEDNÁVKA


Většina lidí pracuje tak tvrdě aby přežili, že ani nemají čas vydělávat peníze.
Zkuste to línou cestou.
"Lenochova cesta k bohatství"
Bestseller od původního lenocha Joa Karbo
 
Nezáleží na tom, kdo jste, kde jste a co chcete. Budete-li se řídit programem této knihy, dostanete všechno, co chcete.  Možná Vám to zní jako odvážný výrok, ale když to funguje tisícům lidí, proč by to nemělo fungovat i Vám? Zase se tak moc nelišíte. Pokud to zkusíte, bude Vám to také fungovat.
 
Neslibuji Vám program "zbohatněte rychle", neslibuji Vám ale ani nemožné. Co se od Vás očekává? Co musíte udělat, abyste se proměnili v úspěšného člověka, kterým byste mohli být? Velice málo - když porovnáte odměnu s úsilím, které budete muset vynaložit. Proto se tato metoda nazývá „cesta pro lenochy“.
 
Neznamená to však, že můžete být líní nebo lehkomyslní v tom, co máte dělat, protože se od Vás požaduje tak málo. Spíše naopak. Je důležité, abyste k získání veškerého prospěchu z tohoto programu jednali. Úkolů není mnoho a ani nejsou obtížné.
 
Chcete-li změnit svůj život a dosáhnout svých snů, musíte změnit své jednání a to nějakou chvíli trvá. Konec konců, jak dlouho Vám trvalo, než jste se dostali tam, kde jste dnes? Roky? Stojí Vám za to věnovat několik minut denně k dosažení toho, co chcete?
 
 
 
Jestli je Vaše odpověď NE, nemusíte číst dál a zapomeňte na to. Zapomeňte na svoje sny a zůstaňte ve své současné situaci.
Ale když odpovíte ANO, když jste ochotni věnovat pár minut denně budování svého nového já, pak čtěte dál.
 
 
Co si mysl dokáže představit a čemu věří, toho dosáhne. Jsme to, na co myslíme. Jsme-li posedlí vzrušujícím cílem, dosáhneme ho. Všichni máme zkušenost, že když jsme chtěli novou ledničku, dostali jsme ji. Když jsme chtěli nový byt, dostali jsme ho. Nové auto, také jsem ho dostali. Systém funguje, nikdy nás nezklame. Ale málokdo si uvědomuje, že když to funguje na ledničku, byt nebo auto, že to může také fungovat na cokoliv jiného. Program Joa Karba Vás povede "za ručičku", Joe Karbo Vám ukáže jak na to.
 
Tento systém se zakládá na fundamentální pravdě: "Abyste získali více . . . abyste měli více . . . musíte být více." Dovolte mi otázku: "Jak si myslíte, že budete úspěšní, že zbohatnete, když nemáte nikoho, kdo by Vám ukázal jak?" Úspěch není otázka štěstí. ?těstí je, když se připravenost potká s příležitostí. A příležitosti jsou všude a neustále kolem nás. Jste připraveni?
 
Budete potřebovat někoho, komu se to podařilo uspět. Někoho, kdo byl na špatné straně úspěchu a úspěšně přešel na druhou stranu. Kdykoliv se chcete naučit něco důležitého, něco, co se Vám doposud nepodařilo, potřebujete profesionální vedení. Proto má každý úspěšný člověk mentora nebo trenéra. To platí pro sportovce nebo jakoukoliv profesi. Neexistují vyjímky. Tečka. Zde máte šanci dostat svého osobního mentora, který Vás povede k úspěchu.
 
 
 
A zde je nejvíce vzrušující část: naučíte se, jak vydělávat peníze tím, že budete dělat to, co dělat chcete , co opravdu milujete dělat. Naučíte se, jak zbohatnout tím, že budete dělat to, co stejně děláte rádi .
 
 
Není to právě to, co jste vždycky chtěli? Určitě ano. Všichni to chceme. Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se již nemuseli strachovat o svoje finance. Jaké by to bylo, kdybyste měli příjem, aktiva, zdraví a drahocenný čas . . . a přitom děláte to, co jste vždycky chtěli dělat.
 
Čtěte toto:
 
 
Joe,

Tvoji neuvěřitelnou knihu "Lenochova cesta k bohatství" jsem poprvé četl před sedmi lety. V té době jsem byl nezaměstnaný, bez vedení a neměl jsem ponětí, co budu dělat. Bylo mi 23 ...

Během krátkých osmnácti měsíců jsem vybudoval společnost multimilionového rozměru. Během pěti let jsem vybudoval další dvě stejně rychle a stejně úspěšné. Je to velice záhadné, Joe, jak opravdu účinný je Tvůj "LENOCHŮV" vzorec . . . ale realitu nemohu odiskutovat . . .

Před šesti týdny mi bylo 30. Bydlím na kopci v nádherném domě, v nejžádanější čtvrti Los Angeles.

Mám senzačního Mercedesa 450SLS . . . a moje žena jezdí v krásném Porsche 911, kterého jsem byl schopen koupit hotově . . . mám peníze v bance. A jenom za minulý rok jsem vydělal více peněz použitím Tvých technik, než jsem vydělal za prvních šest let pracovního života dohromady . . .

Ale nejlepší z toho všeho je jedna věc, která mě těší nejvíce - děkuji Ti za to, žes mi ji dal - a to volný čas a úleva z podnikatelského stresu . . .

Nikdy jsem si nemyslel, že mohu být tak spokojený jako nyní . . .

Ještě jednou Ti děkuji za to, žes mi vydláždil cestu k největší příležitosti, jakou jsem kdy měl. Jenom doufám, že i ostatní lidé využijí těchto neobyčejných tajemství úspěchu.

Jay L. Abraham*
Rolling Hills Estates, California
 
* Toto a další dobrozdání najdete na http://www.thelazymanswaytoriches.com/testimonials.pdf. Dobrozdání Jaye Abrahama uvádím hlavně proto, že chci ukázat, jakou sílu má Lenochův program. Jay Abraham - www.abraham.com - se je marketingovým kouzelníkem č. 1. (Jen tak mimochodem, jeho konzultační hodina stojí pět tisíc dolarů.)
 
 
 
Věřím, že přesto všechno můžete být stále skeptičtí. To je přirozené. Proto chci, abyste uvedli tento program do života bez jakéhokoliv rizika (riziko beru na sebe já, ale to Vám vysvětlím o trochu níže). Dovolte, abych se Vámi podělil, co Lenochova cesta k bohatství obnáší . . .
 
Zde je několik málo známých tajemství, která objevíte v tomto jedinečném programu: (Poznačte si body, o kterých si myslíte, že by mohly zlepšit Váš život. Pokud jich najdete méně než pět, knihu si nekupujte. Jste tak dobří, že ji nepotřebujete.)
 
 • Jak začít tam, kde jste, jenom s tím, co máte . . . a to ihned.

 • Jak udělat větší pokrok během několika měsíců nebo týdnů než ve všech předešlých letech svého života.

 • Zjistit hlavní důvod, proč jste doposud nebyli schopni vyřešit svoje finanční problémy.

 • Dva hlavní znaky všech úspěšných lidí a jak je můžete získat i Vy.


 • Jak rozpoznat hlavního nepřítele úspěchu . . . a jak ho porazit dříve, než Vás znovu zničí.

 • Jak v sobě najít již existující zdroje potřebné k úspěchu a bohatství.

 • Rychlý seznam o devíti bodech, který Vám zaručí, že budete nasměrovaní na štěstí a bohatství, jako ručička kompasu.

 • Jak dosáhnout všech cílů, které si zvolíte.

 • Jak vyřešit všechny svoje nejtěžší problémy . . . automaticky.


 • Tři nejběžnější chyby a jak se jim vyhnout.

 • Jak přestat váhat . . . teď hned.

 • Jak zesílit svou sebedůvěru o 100%.  (absolutně nutné pro Váš úspěch)

 • Jak zlepšit vztahy k lidem a ke svému okolí.  (Toto samotné je dostatečně silný důvod, proč si program pořídit.)


 • Jak identifikovat své staré špatné zvyky a zaměnit je za nové a pozitivní, které Vám pomohou jak v osobním, tak v profesním životě.
 
Už jenom jedna z těchto strategií může doslova změnit celý Váš život.
A to jsem se jen dotkl vrcholu ledovce.
 
Než budeme pokračovat, jsem si jistý, že pravděpodobně máte nějaké otázky. Zde jsou ty nejběžnější:
 
 

Jak se tento program liší od všech ostatních programů, které vedou k úspěchu?
Začíná tam, kde ostatní končí. Ostatní programy, knihy, semináře Vám říkají, co máte dělat . . . a pak nechají na Vás, abyste si to nějak dali dohromady. Lenochova cesta k bohatství  Vám řekne, co máte dělat, a pak Vám ukáže, jak to máte udělat.

Funguje to pro všechny?
Ne, nebude to fungovat těm, kdo jsou příliš připoutáni ke svým konceptům a nedokážou přijmout nové metody, i když jejich vlastní nepřinášejí zvláštní výsledky. Těmto lidem už radím předem, aby tuto stránku opustili. Mrhají svým časem a pravděpobně je i to, co Joe učí, naštve. Musíte chtít růst a pak Vám doslova zaručuji úspěch líným způsobem.

Jak dlouho program trvá?
Začne okamžitě, jakmile se mu začnete věnovat a může trvat dny nebo týdny . . . a také roky - jestliže máte velké sny a ambice. Program je vytvořen tak, že Vám má pomoci hned a po zbytek Vašeho života.

Nemám peníze a ani vzdělání. Bude mi to fungovat?
Ano, je vytvořen pro Vás. Můžete začít teď hned, tam, kde jste, s tím, co máte. Nic jiného nepotřebujete. Program vytvořil hluboce zadlužený ztroskotanec a udělal z něho milionáře. V uplynulých 30 letech uvedly program do činnosti skoro 4 miliony lidí v 63 zemích. Pochopitelně bude fungovat i Vám.

 
  
 
Jenom si představte, jakou cenu musí tento program mít , kdyby Vám umožnil realizovat jenom jeden z Vašich nejdůležitějších snů nebo cílů.
 
 

    Není zapotřebí, abyste znovu vynalezli kolo. Všechno je pro Vás připraveno, stačí otočit klíčkem, stačí jít krok za krokem.

    Možná si myslíte, že tento ověřený program bude hodně drahý. Ale vůbec ne ...

    Budete do sebe muset zainvestovat pouhých 240 Kč.

 

 
 
Záruka 100% spokojenosti,
anebo peníze zpět:

 
Osobně Vám zaručuji*, že když se upřímně pokusíte a vyzkoušíte jenom některé z těchto technik, zaznamenáte významné změny, kterých si všimnou i ostatní. Pokud investujete do "Lenocha", abyste se stali lepším člověkem, bohatě se Vám to vrátí. Jestli kvůli tomu, abyste získali sebedůvěru a růst, budete je mít. Jestli kvůli bohatství, uvidíte, že se výsledky dostaví.

Ve skutečnosti máte 366 dní na to, abyste si mohl/-a dokázat, jestli program funguje. Když program vyzkoušíte, ale do roka a do dne nebudete 100% spokojen/-a, pošlete mi knížku zpátky a okamžitě Vám bez dotazů a problémů vrátím Vaše peníze.

* Jak se mohu zaručit? Protože jsem si na sobě mohl vyzkoušet, že program funguje. Nevědomky jsem používal některé techniky ještě před tím, než jsem se s tímto programem seznámil. V roce 1973 jsem "dal pusu reálnému socialismu" a odešel z Československa díky technice popsané na straně 50 - 52. Stejná technika mi pomohla, když jsem do komunistického Československa pašoval zakázanou literaturu a také později, když jsem se opět po revoluci vrátil a založil ekologickou farmu u Prahy. I tato kniha je důkazem, že program funguje, protože jsem techniky popsané v knize použil na to, abych získal autorská práva na její vydání v češtině.

 
 

Takže, než se začnete věnovat něčemu jinému, začněte jednat teď hned. Nikdy není vhodnější okamžik, než teď. Začněte dnes. Je docela možné, že na to jinak zapomenete. Díky mé osobní záruce nemáte co ztratit. Můžete se však připravit o možnost změnit svůj život k lepšímu, když si knížku ani ze zvědavosti nepřečtete. ("Ten, kdo nečte, není na tom lépe než ten, kdo číst neumí.") Budete si rvát vlasy, když dnešní nabídku nevyužijete.

Mám pro Vás ještě jednu příjemnou zprávu. Poštovné také hradím já!!

 
 
Děkuji za pozornost, kterou jste věnovali těmto řádkům a těším se na Vaše ohlasy.
 
Mějte se moc krásně.
 
Turija Kempe
 
P.S. Myslete na své přátelé. Kupte jim "Lenochovu cestu k bohatství" za tuto mimořádně sníženou cenu nebo jim přepošlete odkaz na tuto stránku: