ÚVODNÍ STRANA
KDO JSME
PUBLIKACE
OBJEDNAT
KODEX
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
DOPORUČENÁ LITERATURA
MOTIVAČNÍ CITÁTY
ZPRAVODAJ
OHLASY
ENGLISH
SVENSKA
KONTAKT

OBJEDNÁVKA


Bohatý táta, chudý táta - Robert Kiyosaki

(aneb, co bohatí učí své děti o penězích a chudí ne)

Tuto knihu vydalo nakladatelství Pragma (www.pragma.cz). Já jsem měl jenom to potěšení ji přeložit.

Kniha Bohatý táta, chudý táta by měla být povinnou četbou pro kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislý. Je jedinečným úvodem do psychologie tvoření bohatství.

Jste-li finanční genius, pak tato kniha není pro vás. Pokud však patříte mezi ty, kdo jen trochu potřebují nasměrovat, neváhejte a přečtěte si ji. Vřele doporučujeme finančním začátečníkům.

Tato kniha se spíše čte jako román než finanční návod, protože autoři chtěli učinit finance zajímavé pro širokou veřejnost. Hlavní myšlenka je: „Nepracujte pro peníze, ale nechte peníze pracovat za vás.“ Začněte budovat svou finanční inteligenci tím, že si knihu objednáte ještě dnes. 

OBJEDNAT     OHLASY      CASHFLOW     OBSAH

Proč jsme napsali tuto knihu

Robert Kiyosaki: Dobré vzdělání je v současné době důležitější než kdykoliv jindy. Ale radit svým dětem: „Pilně se učte, abyste měly samé jedničky, a najděte si dobrou práci!“ je asi nejnebezpečnější rada, jakou dnes rodič může svým dětem dát. Jestliže se děti budou touto radou řídit, skončí pravděpodobně tak, že budou pracovat ještě více, dostanou méně zaplaceno, odvedou na daních více, než by měly a budou riskovat finanční nejistotu.

Pravidla se změnila. Tato kniha vás naučí peněžním pravidlům, podle kterých hrají bohatí. Pravidlům, která zajistí větší ekonomickou bezpečnost nejen vám, ale i vašim nejbližším a těm, které máte rádi.

 

Sharon Lechter: Miluji své děti a chci jim zajistit nejlepší vzdělání! Tradiční školství, i když velmi důležité, již dávno nestačí. Děti musí rozumět penězům a jejich funkci.

Naše děti neustále obklopují reklamy, které je vybízejí: kupuj, kupuj a utrácej! Nikdo je neučí: šetři, šetři a investuj!

My, rodiče, musíme učit děti, jak peníze vydělávat, jak je investovat a jak zařídit, aby peníze pracovaly pro ně a ne proti nim. Tato kniha předkládá snadno pochopitelné základy k dosažení finanční jistoty. Přečtěte si ji, dejte ji přečíst svým dětem a uděláte první krok k finanční svobodě.

 

Co říkají ostatní o "Bohatém tátovi":

Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst knihu Roberta Kiyosakiho „Bohatý táta, chudý táta“. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost.
 Zig Ziglar, světoznámý autor a přednášející

Chcete-li získat zasvěcené informace, jak zbohatnout a ZŮSTAT bohatými, přečtěte si tuto knihu. Podpla?te své děti (penězi, když to jinak nepůjde), aby si ji přečetly i ony.
 Mark Victor Hansen, spoluautor série „Slepičí polévka pro duši“

Kéž bych si mohla přečíst tuto knihu, když jsem byla mladá, nebo ještě lépe, kéž by ji četli moji rodiče! Toto je kniha, kterou si koupíte a dáte všem svým dětem. Pak koupíte další výtisky pro případ, že budete mít vnoučata. Tuto knihu byste měli dát dětem k osmým nebo devátým narozeninám. Také si myslím, že je to výborná četba na dobrou noc. Nikdy není příliš brzy učit děti, jak se stát bohatými v dospělosti. KUPTE SI TUTO KNIHU! PODĚKUJETE MI, ?E JSEM VÁM O TÉTO CENNÉ KNIZE ŘEKLA.
 Sue Braun, Tenant Chek of America, Inc.

Bohatý táta, chudý táta“ je třída sama o sobě. Veškeré finanční poznání a zkušenosti, které jsem získal v průběhu let pokusem a omylem jsou shrnuty v této knize. Robert Kiyosaki nám prokázal nesmírnou laskavost tím, že zjednodušil některé základní pravdy o vytváření finanční jistoty a nezávislosti. Vypráví to, tak, jak to je, a my všichni z toho můžeme mít prospěch.
  Michael A. Wolf, zakladatel a bývalý ředitel VIASOFTu

 

<<< ZPĚT