ÚVODNÍ STRANA
KDO JSME
PUBLIKACE
OBJEDNAT
KODEX
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
DOPORUČENÁ LITERATURA
MOTIVAČNÍ CITÁTY
ZPRAVODAJ
OHLASY
ENGLISH
SVENSKA
KONTAKT

OBJEDNÁVKA


ÚVOD

Cílem Nakladatelství Čintámani je publikovat zajímavé knihy, které obohatí životy čtenářů, jak po duchovní, duševní tak i hmotné stránce. Občas se nám dostanou do rukou cizojazyčné tituly, které shledáváme zajímavé. Proto jsme se rozhodli založit nakladatelství, abychom je zpřístupnili široké české veřejnosti. Chtěli bychom vydávat jenom kvalitní publikace, které Vám, čtenářům, přidají na životě ve všech směrech. Pochopitelně přivítáme Vaše podněty, dotazy a názory: info(zavináč)cintamani.cz. Jsou pro nás důležité.

Čintámani (ze sanskrtu) – zázračný kámen, který promění ve zlato vše, čeho se dotkne. Podobně chceme, aby se všichni lidé, kteří si přečtou knihy Nakladatelství Čintámani, stali lepšími.

Tuto webovou stránku budeme neustále rozšiřovat. Chcete-li se o těchto změnách včas dozvědět, pošlete nám email a budeme Vás informovat.

Články, novinky, inzeráty publikované na www.cintamani.cz nemusí nezbytně vyjadřovat naše názory, ale jedná se o stanovisko jednotlivých společností nebo jejich autorů.

Cintamani.cz neodpovídá za chyby nebo případné omyly v příspěvcích.

Informace uvedené na těchto stránkách můžete používat dál, pokud uvedete zdroj: www.cintamani.cz